Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Zaproszenie uniwersalne 01

Cena:4.00PLN
Netto:4.00PLN(Vat 0%)
na zamówienie
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
zaproszenie rustykalne
zaproszenie rustykalne
  • zaproszenie rustykalne
Cechy Produktu
Cechy Produktu
Wymiary14,8x10,5
Kolorbrązy
Technika wykonaniascrapbooking
Użyte materiałykarton wizytówkowy, karton eko, sznurek
Innezapakowano w folijkę wraz z kopertą
Producent STeresa

Zaprosznie fomat a6  w brązach na różne okazje. Możliwa pełna personalizacja i wykonanie innych dodatków. Z powodu Covid wklejkę mogę dokleić tuż, przed wysłaniem zaproszeń.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook