Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Chrzest

Chrzest to pierwszy i najważniejszy sakrament chrześcijan, dlatego też rodzice i goście starają się aby miał on wyjątkową oprawę. Oprócz ofiarowanej modlitwy każdy uczestnik tej uroczystości chce podarować ochrzczonemu dziecku wyjątkową pamiątkę. Moje kartki, albumy i upominki wykonuję z wielką starannością i często w jednym egzemplarzu przez co są oryginalne i niepowtarzanlne i personalizowane. W ofercie mojego sklepu znajdziecie Państwo zaproszenia, winietki, podziękowania, kartki, albumy, różnorodne pudełka, anioły ceramiczne. Mieszkańców Rumi i okolic zapraszam do mojej pracowni ST-ART , gdzie na żywo mogąobejrzeć i zakupić moje prace..

Sortuj wg:
 

Komentarze

Komentarz
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook