Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Kartki ręcznie robione

 

Szanowni Zamawiający,

bardzo proszę zapytania dotyczące kartek na zamówienie kierować na stajnketeresa@wp.pl lub sklep@steresa.pl w treści zamieszczając link do kartki, o którą pytacie lub przesyłając zdjęcie tej kartki. Mogę wówczas Państwu odpowiedzieć bezpośrednio. Proszę nie pytać o kartki w komentarzach, a jeżeli już to robicie to proszę o pozostawienie kontaktu do siebie wówczas mogę odpowiedzieć. O komentarze proszę po zakupie kartek i za wszystkie dziękuję.

 

Jeżeli szukasz pięknej kartki wykonanej ręcznie, którą chcesz wręczyć bliskiej lub ważnej osobie to dobrze trafiłeś. W ofercie mojego sklepiku internetowergo www.steresa.pl mam kartki okolicznościowe ręcznie robione na różne okazje:

 • Chrzest
 • Ślub
 • Komunię,
 • Jubileusze Ślubów
 • Święcenia Kapłańskie, Diakonalne, Zakonne
 • Imieniny, Urodziny.
 • dla Babci, Dziadka, Mamy i Taty
 • dla absolwenta, z okazji przejścia na emeryturę
 • dziecięce, dla kobiet, męskie, dla zakochanych
 • dla lekarza, nauczyciela, księdza, strażaka i inne

 

Szczególnie polecam Państwu moje, autorskie kartki, wzorowane na przepięknych wzorach haftu kaszubskiego. Kartki te to 100% rękodzieło. Wykonane są z wąskich pasków papieru techniką quilling. Będą z pewnością pięknym dodatkiem do prezentu lub oryginalną pamiątką regionalną z Polski.

Moje kartki quillingowe i scrapbookingowe są niepowtarzalne. Wykonuję je ręcznie i  najczęściej w pojedynczych egzemplarzach, z dbałością o każdy szczegół, z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

W swoich pracach wykorzystuję papiery wizytówkowe, kartony ozdobne, papier scrapbookingowy, paski quillingowe, tusze, mgiełki, koronki i szereg innych dodatków oraz scrapki wycięte przy użyciu wykrojników i ręcznie wykonane kwiaty z papieru lub foamiranu.

Kartki quillingowe to 100% rękodzieło, ponieważ wszystkie motywy wykonuję ręcznie.

Do kartek bez pudełek dołączone są na oddzielnych karteczkach życzenia i koperta. Całość zapakowana jest w folijkę ochronną.

Jeżeli ktoś z Państwa chce zamówić kartkę, której nie ma w ofercie sklepu, a jej zdjęcie znajduje się w zakładce Galeria Steresy mogę wykonać podobną z materiałów aktualnie dostępnych i w tej sprawie proszę o kontakt na e-mail stajnketeresa@wp.pl lub sklep@steresa.pl z podaniem nr kartki.

Jeżeli szukasz kartki personalizowanej, napisz proszę jaki format Cię interesuje, jaka ma być kolorystyka, napis, i technika (quilling, scrapbooking) i ewentualne dodatki (koronki, wstążki,  kwiatki itp.), a ja wykonam projekt i zdjęcie prześlę do akceptacji.

Tworzę również kartki z napisami angielskimi, niemieckimi, ukraińskimi i rosyjskimi.                                        Wysyłam je również kartki do Krajów UE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

 • Kajetan P.2017-05-31 13:11

  Kartka najwyższej jakości, błyskawiczna dostawa i świetny kontakt - bardzo wszystkim polecam!

 • Justyna Skowron2017-03-27 09:32

  Kartki są przepiękne, wykonane z największą starannością. Zamówiłam kartki na Chrzest św, oraz kartki na I Komunię św. Wszystkie są bardzo eleganckie. Gorąco polecam!!

Komentarz
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook