Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Zaproszenia i inna papeteria ślubna

Narzeczeni, zgodnie z obowiązującymi regułami, powinni powiadomić swoich gości przynajmniej na 3 miesiące przed planowaną ceremonią. Piękne ręcznie robione zaproszenia  z pewnością ucieszą każdego zaproszanego i będą wspaniałą pamiątką, którą warto zachować na dłużej.

Moje zaproszenia wykonuję ręcznie, dlatego każde z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne.Robię je najcześciej techniką scrapbookingu  lub quillingu. Stosuję najwyższej jakości materiały i dodatki. W ofercie oprócz zaproszeń personalizowanych, mam zaproszenia do samodzielnego wypisania. Wykonuję także całe zestawy papeterii ślubnej.  Winietki, zawieszki, tablice z rozkładem stołów wykonuję na indywidualne zamówienia w kolorystyce i z dodatkami dopasowanymi do zaproszeń. Szczególnie polecam akcesowia ślubne z motywami kaszubskimi.

Ofertę ślubną cały czas poszerzam. Najczęściej wykonuję jednak zlecenia pod indywidualnego klienta z uwzględnieniem wszystkich jego oczekiwań.

Zapraszam !

 

Osoby zamawiające zaproszenia personalizowane powinny wypełnić załącznik 1 i 4.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook