Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Oferta warsztatów kreatywnych dla dzieci i dorosłych.

 • dzieci w Rumi
  dzieci w Rumi

 

Zapraszam serdecznie dzieci i dorosłych do mojej pracowni rękodzieła w Rumi, ul. Owsiana  4/11, gdzie od stycznia 2022 ruszają zajęcia cykliczne z różnych technik rękodzielniczych, w małych max. 4 osobowych grupach.

Na zajęciach dzieci i dorośli w przemiłej atmosferze mogą, nie tylko miło spędzić czas, ale także wykonać własnoręcznie upominki dla bliskich.

Na zajęciach poznajemy różnorodne techniki:quilling, scrapbooking, decoupage, mixed media, tworzymy od podstaw z pianki kreatywnej i krepiny realistyczne kwiaty.

 

Zapewniam wszystkim uczestnikom warsztatów materiały i niezbędne narzędzia oraz 1 butelkę małej wody mineralnej rękawiczki maseczkę jednorazową i środki dezynfekcyjne.

Zapraszam również do współpracy przedszkola, kluby, biblioteki, domy kultury, gdzie mogę poprowadzić warsztaty dla dzieci i dorosłych. 

Oferta warsztatów znajduje się w odpowiedniej zakładce.

Ceny i tematykę ustalamy induwidualnie. Wystawiam rachunki.

 

Zapisy: tel. 695935432 lub e-mail stajnketeresa@wp.pl

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • warsztaty kartkowe 2021
  warsztaty kartkowe 2021
 • warsztaty artystyczne dla dzieci w Rumi
  warsztaty artystyczne dla dzieci w Rumi
 • Ferie 2021 w Rumi
  Ferie 2021 w Rumi
 • warsztaty foamiran dla dorosłychw Rumi
  warsztaty foamiran dla dorosłychw Rumi
 • Pracownia Rękodzieła ST-ART Rumia
  Pracownia Rękodzieła ST-ART Rumia
Sortuj wg:
 

Komentarze

Komentarz
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook