Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Sposoby platności i koszty wysyłki

Sposoby płatności

Sposoby płatności określone są w paragrafie VI regulaminu sklepu.

Wpłaty przelewem należy dokonać na konto PKO BP I O/Gdynia  52102018530000980200449488, Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia w tytule przelewu proszę podać nr zamówienia.

Jeżeli towar ma być wykonany na indywidualne zamówienie, jego  realizacja  rozpocznie się po wpłacie zadatku w wysokości 50 % całej kwoty zamówienia na konto lub osobiscie w siedzibie firmy.

Dostępne sposoby płatności:

  • przedpłata przelewem na konto na konto PKO BP I O/Gdynia 52102018530000980200449488, Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia. W tytule przelewu proszę podać nr zamówienia.
  • Pay Pal
  • Tpay ( Blik, i inne płatności on-line) Jeżeli chcesz zapłacić Blikiem najpierw wybierz opcję wysyłki kurierTpay lub paczkomat Tpay i dalej dopiero zapłać Blikiem)
  • odbiór osobisty w siedzibie firmy po wcześniejszym ustaleniu daty odbioru.

 

Koszty i sposoby wysyłki

Wszystkie informacje dotyczące kosztów wysyłki znajdziecie Państwo w paragrafie VII regulaminu naszego sklepu.

Na koszt wysyłki składa się cena usługi i opakowania. Uzależniony jest on od wagi towaru i sumowany na koniec zamówienia. O innych formach wysyłki będziemy informować na bieżąco.

W razie wątpliwości proszę pytać o koszt wysyłki przed opłatą.

Jeżeli w jakimś okresie będa obowiązywać rabaty na wysyłkę, to będzie automatycznie odliczane od całej kwoty zamówienia.

Każdy towar jest pakowany tak, aby nie uległ zniszczeniu podczas wysyłki.

 

Od 1 kwietnia w związku z epidemią wysyłam wyłacznie  paczkomatem. Są dostęne dwie formy

do paczkomatu 17zł(najmniejsza paczka do 8cm wysokości) - należy podać adres paczkomatu do którego mam wysłać towar.

Kurier In Post do miejsca zamieszkania 20 zł ( Najmniejsza paczka do 8cm)

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook