Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

dla Księży, Diakonów, Kleryków

Ręcznie robione kartki dla Księży, Diakonów, Kleryków. Na Święcenia Kapłańskie, Prymicje, Święcenia Diakonatu, Obłóczyny, jubileusze, imieniny, urodziny. Każda kartka jest inna. Na życzenie wykonuję kartki personalizowane. Przy kartkach na  zamówienie dodatki i kolorystyka, napisy ustalane są każdorazowo z Klientem. Dominującą techniką w kartkach jest quilling, ale również wykonuję kartki scrapbookingowe i mixed mediowe. Zapraszam

 

 

Sortuj wg:
 

Komentarze

 • Renata Jarnot2021-04-09 12:31

  Czy byłaby możliwość zamówienia imiennej kartki okolicznościowej? Chodzi o 25 lat kapłaństwa.
  Podoba mi się kartka z krzyżem, stułą i różami, ale jest na razie niedostępna.

  rjarnot@poczta.onet.pl

 • Teresa Stajnke2020-07-03 22:07

  Pani Małgorzato kartkę na imieniny dla księdza mogę wykonać. Jak ma być personalizowana to proszę o przesłanie danych na e-mail sklep@steresa.pl lub stajnketeresa@wp.pl. Nie podała Pani kontaktu więc odpisuję jako komentarz.

 • Małgorzata Krawiec2020-07-03 19:36

  Potrzebuję kartkę na imieniny księdza

 • Wanda Bądek2016-09-16 15:06

  Witam !
  Bardzo podoba mi się kartka 01 Jubileusz Kapłaństwa. Ja potrzebuję na okoliczność imienin kapłana.
  Mój adres - wanda_badek@onet.pl
  Proszę o kontakt w sprawie zamówienia

Komentarz
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook