Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

ślubne

Ślub to wyjątkowa okazja dlatego też, moje kartki ręcznie robione będą oryginalnym dodatkiem, który po latach przypomni o tej ważnej chwili. Są one wyjątkowe ponieważ, wykonuję je najczęściej w jednym egzemplarzu techniką quilling lub wykorzystuję do nich piękne papiery do scrapbookingu.              

W ofercie Pracowni Rękodzieła ST-ART w Rumi i sklepu internetowego www.steresa.pl mamy kartki w różnych rozmiarach i kolorach.Część kartek jest w komplecie z pudełkami, do innych dołączone są  koperty i na oddzielnych kartkach losowo wybrane życzenia.

Jeżeli chcesz, abym wykonała  kartkę personalizowaną lub z napisami w innym języku to prześlij odpowiednie informacje w komentarzu.

Mieszkańcy Rumi, Redy , Wejherowa, Gdyni i okolic mogą obejrzeć i zakupić kartki w Rumi po wcześniejszym umówieniu tel. 695935432.

 

Sortuj wg:
 

Komentarze

Komentarz
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook