Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

ślubne kaszubskie

W moim sklepiku z rękodziełem znajdziecie Państwo duży wybór oryginalnych, autorskich kartek ślubnych z kaszubskimi wzorami. Kartki wykonuję ręcznie techniką quilling, czasami również wykorzystuję osobiście stworzone papiery kaszubskie. Niektóre kartki dostępne są od ręki w moim sklepie, inne wykonuję na zamówienie. Zapewniam krótkie terminy realizacji. Wszystkie kartki wykonuję z wysokiej jakości materiałów i z należytą starannością, dlatego też będą wyjątkową pamiątką ślubu. Dla Par urządzającymch wesele w stylu folkowym, polecam całą papeterię z motywami ludowymi.

Sortuj wg:
 

Komentarze

Komentarz
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook