Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Galeria STeresy

Witam i zapraszam do oglądania prac powstałych w mojej pracowni rękodzieła w Rumi, w poprzednich latach i aktualnie niedostępnych w sklepie internetowym. Jeżeli jakaś praca szczególnie się Państwu spodoba mogę wykonać podobną z dostępnych aktualnie materiałów.

Galeria
sklepIMGP4029_1x1[1].jpg

Albumy, notesy, pamiętniki

kartka prymicje

Kartki dla księży, zakonnic, katechetów

pamiątka ślubu

Kaszubskie kartki

kartka komunijna

Komunia Święta

sklepIMG_4755_(1)_1x1.jpg

Więcej zdjęć moich prac

zestaw ślubny

Akcesoria ślubne

 

Komentarze

Komentarz
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook