Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Ślub

 Ślub, to ważne wydażenie w życiu i jeżeli chcecie Państwo, aby Wasze wesele miało wyjątkową oprawę, powinniście zastanowić się nad wyborem papeterii ślubnej. Ja proponuję Państwu nie tylko zaproszenia, ale również całe zestawy z winietkami, zawieszkami, rozkładami stołów itd. Wszystko robię ręcznie, na zamówienie i z należytą starannością. Wszystkie detale ustalane są ze zlecającym. W związku z tym, że realizuję zamówienia pod konkretnego Klienta są one wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie ograniczam się tylko do jednego stylu. Wykonuję zarówno prace proste, skromne wręcz minimalistyczne, ale również i takie bogato zdobione.

Goście szukający prezentów też dobrze trafili. Mam w naszej ofercie pracowni duży wybór kartek ślubnych, albumów i ksiąg gości i innych upominków, które  z pewnością ucieszą Nowożeńców.

Zapraszam!

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook