Masz pytanie?
Subskrypcja


Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Exploding box kaszubski ślubny

Cena:45.00PLN
Netto:45.00PLN(Vat 0%)
sprzedany
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
exsploding box kaszubski
exsploding box kaszubski
Cechy Produktu
Cechy Produktu
Wymiary10x10x10cm
Technika wykonaniaquilling, scrapbooking
Użyte materiałybaza boxa, karton wizytókowy, tiul, wstążka, obrączki, gołąbki
InneZapakowano w folijkę
Producent STeresa
Na indywidualne zamówieniemogę wykonac podobne na ślub lub jubileusz
Termin wykonaniaustalamy indywidualnie

Pudełeczno eksplodujące z motywami kaszubskimi. Napisy i życzenia w środku w języku kaszubskim. W środku miejsce na pieniążki możliwa personalizacja w środku boxa.

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Teresa Stajnke, ul. Krzywe Koło 11, 84-230 Rumia, NIP: 9580796700 w celu publikacji komentarza, zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Wyszukiwarka
Facebook